Zsolnay Sinkó András: Páros galamb, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 11255
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 11255
Dátum: 2021-11-18