Vallauris kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 11015
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 11015
Dátum: 2021-11-18