Japán kerámia váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 31,5 cm
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11135
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11135
Dátum: 2021-11-18