Jelzés nélkül: Kecskék. Ceruza, papír, kissé foltos, sérült. Üvegezett fa keretben, 29,5×39 cm
Aukció neve: 406. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10720
Dátum: 2021-11-18
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10720
Dátum: 2021-11-18