Vertel Andrea (1953- ): Angyal, mázas kerámia, jelzett, ujja sérült, m: cm
Aukció neve: 423. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11024
Dátum: 2022-08-04
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11024
Dátum: 2022-08-04