Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Fakeretben. 49x69 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10721
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10721
Dátum: 2023-02-02