Agricola Lídia (1914-1994): Nagybányai nagy akt. Olaj, vászon, jelezve lent jobbra. Dekoratív, sérült fa keretben, 90×120 cm / Lydia Agricola (1914-1984): Lying woman, Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 90x120 cm
Auction name: 36. Major auction
Starting price: 150 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00
Starting price: 150 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-11-06
Hour: 18:00