Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal.
Auction name: 393. Online auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 11151
Date: 2021-05-06
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 11151
Date: 2021-05-06