Faragó Miklós (1947-): Fauna, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 60 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2022-10-06
Starting price: 60 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2022-10-06