Tibai Takács János (1876 - 1943): Őszi táj. Jelzett . Akvarell, papír. 39x50m
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2022-10-06
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10484
Date: 2022-10-06