Pekáry István (1905-1981): Leánykérés - magyar népviselet Rézkarc, merített papír. Jelzett. üdvözlőlap, 1930-40 körül. 13x10 cm
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10364
Date: 2022-10-06
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10364
Date: 2022-10-06