Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelezve balra lent. 31×24 cm
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 9 500 Ft
Lot number: 10243
Date: 2022-10-06
Starting price: 9 500 Ft
Lot number: 10243
Date: 2022-10-06