D. Kővári Péter jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben. 40x50 cm
Auction name: 427. Gyorsárverés
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10605
Date: 2022-10-06
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10605
Date: 2022-10-06