Stonner Béla (?-?): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×79 cm
Auction name: 402. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2021-09-23
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2021-09-23